aria2 - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Emergency shutdown sequence commencing...
oc: Sequéncia d'arrèst d'urgéncia aviada...

en: Status Legend:
oc: Legenda de l'estatut:

en:                               Default:
oc:                               Per defaut :

en:                               Tags:
oc:                               Signets :

en:                               Possible Values:
oc:                               Valors possiblas :
