libgnutls 3.2.1 - en to cs translation catalogue (307 entries)

en: Close notify
cs: Oznámení o uzavření

en: Unexpected message
cs: Neočekávaná zpráva

en: Bad record MAC
cs: Chybný MAC zprávy

en: Decryption failed
cs: Dešifrování selhalo

en: Record overflow
cs: Přetečení struktury

en: Decompression failed
cs: Dekomprese selhala

en: Handshake failed
cs: Zahájení (handshake) selhalo

en: Certificate is bad
cs: Certifikát je špatný

en: Certificate is not supported
cs: Certifikát není podporován

en: Certificate was revoked
cs: Certifikát byl odvolán

en: Certificate is expired
cs: Certifikát vypršel

en: Unknown certificate
cs: Neznámý certifikát

en: Illegal parameter
cs: Neplatný parametr

en: CA is unknown
cs: Autorita není známa

en: Access was denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Decode error
cs: Chyba dekódování

en: Decrypt error
cs: Chyba dešifrování

en: Export restriction
cs: Omezení na export

en: Error in protocol version
cs: Chyba ve verzi protokolu

en: Insufficient security
cs: Nedostatečné zabezpečení

en: User canceled
cs: Uživatel zrušen

en: No certificate (SSL 3.0)
cs: Žádný certifikát (SSL 3.0)

en: Internal error
cs: Vnitřní chyba

en: No renegotiation is allowed
cs: Znovuvyjednání není dovoleno

en: Could not retrieve the specified certificate
cs: Zadaný certifikát nebylo možné získat

en: An unsupported extension was sent
cs: Bylo odesláno nepodporované rozšíření

en: The server name sent was not recognized
cs: Odeslané jméno serveru nebylo rozpoznáno

en: The SRP/PSK username is missing or not known
cs: SRP/PSK jméno uživatele chybí nebo není známo

en: No supported application protocol could be negotiated
cs: Nebylo možné dojednat žádný podporovaný aplikační protokol

en: Could not negotiate a supported cipher suite.
cs: Nezdařilo se vyjednat seznam podporovaných šifer.

en: No or insufficient priorities were set.
cs: Nebyly nastaveny žádné priority nebo byly nastaveny nedostatečně.

en: The cipher type is unsupported.
cs: Tento druh šifry není podporován.

en: The certificate and the given key do not match.
cs: Certifikát a daný klíč se k sobě nehodí.

en: Could not negotiate a supported compression method.
cs: Nezdařilo se vyjednat podporovanou kompresní metodu.

en: An unknown public key algorithm was encountered.
cs: Narazil jsem na neznámý algoritmus veřejného klíče.

en: An algorithm that is not enabled was negotiated.
cs: Byl vyjednán algoritmus, který není povolen.

en: The Diffie-Hellman prime sent by the server is not acceptable (not long enough).
cs: Diffieho-Hellmanovo prvočíslo poslané serverem není přijatelné (není dost dlouhé).

en: A TLS packet with unexpected length was received.
cs: Byl přijat TLS packet s neočekávanou délkou.

en: The TLS connection was non-properly terminated.
cs: Spojení TLS nebylo řádně ukončeno.

en: The specified session has been invalidated for some reason.
cs: Zadaná relace byla z nějakého důvodu zneplatněna.

en: GnuTLS internal error.
cs: Vnitřní chyba GnuTLS.

en: An illegal TLS extension was received.
cs: Přijato neplatné rozšíření TLS.

en: A TLS fatal alert has been received.
cs: Bylo přijato nepřekonatelné upozornění TLS.

en: An unexpected TLS packet was received.
cs: Byl přijat neočekávaný TLS packet.

en: An error was encountered at the TLS Finished packet calculation.
cs: Při výpočtu packetu TLS Finished došlo k chybě.

en: No certificate was found.
cs: Žádný certifikát nebyl nalezen.

en: The given DSA key is incompatible with the selected TLS protocol.
cs: Zadaný klíč DSA není slučitelný s vybraným protokolem TLS.

en: There is already a crypto algorithm with lower priority.
cs: Kryptografický algoritmus s nižší prioritou je již přítomen.

en: No temporary RSA parameters were found.
cs: Nebyly nalezeny žádné dočasné parametry RSA.

en: No temporary DH parameters were found.
cs: Nebyly nalezeny žádné dočasné parametry DH.

en: An unexpected TLS handshake packet was received.
cs: Byl přijat neočekávaný packet zahajující TLS.

en: The scanning of a large integer has failed.
cs: Prohlížení velkého celého čísla selhalo.

en: Could not export a large integer.
cs: Velké celé číslo nebylo možné exportovat.

en: Decryption has failed.
cs: Dešifrování selhalo.

en: Encryption has failed.
cs: Šifrování selhalo.

en: Public key decryption has failed.
cs: Dešifrovaní veřejného klíče selhalo.

en: Public key encryption has failed.
cs: Šifrování veřejného klíče selhalo.

en: Public key signing has failed.
cs: Podepisování veřejného klíče selhalo.

en: Public key signature verification has failed.
cs: Podpis veřejného klíče se nepodařilo ověřit.

en: Decompression of the TLS record packet has failed.
cs: Dekomprese packetu s TLS strukturou selhala.

en: Compression of the TLS record packet has failed.
cs: Komprese packetu s TLS strukturou selhala.

en: Internal error in memory allocation.
cs: Vnitřní chyba při alokaci paměti.

en: An unimplemented or disabled feature has been requested.
cs: Byla požadována neimplementovaná nebo zakázaná vlastnost.

en: Insufficient credentials for that request.
cs: Na takový požadavek chybí prokázání totožnosti.

en: Error in password file.
cs: Chyba v souboru s hesly.

en: Wrong padding in PKCS1 packet.
cs: Chybná výplň v PKCS1 packetu.

en: The requested session has expired.
cs: Požadovaná relace vypršela.

en: Hashing has failed.
cs: Hašování selhalo.

en: Base64 decoding error.
cs: Chyba při dekódování Base64.

en: Base64 unexpected header error.
cs: Neočekávaná Base64 hlavička (chyba).

en: Base64 encoding error.
cs: Chyba kódování do Base64.

en: Parsing error in password file.
cs: Chyba při rozebírání souboru s hesly.

en: The requested data were not available.
cs: Požadovaná data nebyla dostupná.

en: Error in the pull function.
cs: Chyba v pull funkci.

en: Error in the push function.
cs: Chyba v push funkci.

en: The upper limit of record packet sequence numbers has been reached. Wow!
cs: Bylo dosaženo horní meze pořadového čísla packetu se strukturou. Zírám!

en: Error in the certificate.
cs: Chyba v certifikátu.

en: Could not authenticate peer.
cs: Nebylo možné ověřit totožnost protistrany.

en: Unknown Subject Alternative name in X.509 certificate.
cs: Neznámé alternativní jméno subjektu v X.509 certifikátu.

en: Unsupported critical extension in X.509 certificate.
cs: Nepodporované kritické rozšíření v X.509 certifikátu.

en: Unsupported extension in X.509 certificate.
cs: Nepodporované rozšíření v X.509 certifikátu.

en: Key usage violation in certificate has been detected.
cs: Bylo zaznamenáno použití klíče v rozporu s pravidly.

en: Function was interrupted.
cs: Funkce byla přerušena.

en: TLS Application data were received, while expecting handshake data.
cs: Byla přijata aplikační data TLS, zatímco měla přijít data zahájení.

en: Error in Database backend.
cs: Chyba databázovém jádře.

en: The certificate type is not supported.
cs: Tento druh certifikátu není podporován.

en: The given memory buffer is too short to hold parameters.
cs: Zadaný paměťový buffer je pro uložení parametrů příliš malý.

en: The request is invalid.
cs: Požadavek je neplatný.

en: The cookie was bad.
cs: Cookie byl chybný.

en: An illegal parameter has been received.
cs: Byl přijat neplatný parametr.

en: An illegal parameter was found.
cs: Byl nalezen neplatný parametr.

en: Error while reading file.
cs: Chyba při čtení souboru.

en: ASN1 parser: Element was not found.
cs: ASN1 parser: Prvek nebyl nalezen.

en: ASN1 parser: Identifier was not found
cs: ASN1 parser: Identifikátor nebyl nalezen.

en: ASN1 parser: Error in DER parsing.
cs: ASN1 parser: Chyba při rozebírání DER.

en: ASN1 parser: Value was not found.
cs: ASN1 parser: Hodnota nebyla nalezena.

en: ASN1 parser: Generic parsing error.
cs: ASN1 parser: Obecná chyba při rozebírání.

en: ASN1 parser: Value is not valid.
cs: ASN1 parser: Hodnota není platná.

en: ASN1 parser: Error in TAG.
cs: ASN1 parser: Chyba ve ZNAČCE.

en: ASN1 parser: error in implicit tag
cs: ASN1 parser: chyba v implicitní značce

en: ASN1 parser: Error in type 'ANY'.
cs: ASN1 parser: Chyba v typu „ANY“.

en: ASN1 parser: Syntax error.
cs: ASN1 parser: Chyba syntaxe.

en: ASN1 parser: Overflow in DER parsing.
cs: ASN1 parser: Přetečení při rozebírání DER.

en: Too many empty record packets have been received.
cs: Bylo přijato příliš mnoho packetů s prázdnou strukturou.

en: Too many handshake packets have been received.
cs: Bylo přijato příliš mnoho zahajovacích packetů.

en: The crypto library version is too old.
cs: Verze kryptografické knihovny je příliš stará.

en: The tasn1 library version is too old.
cs: Verze knihovny tasn1 je příliš stará.

en: The OpenPGP User ID is revoked.
cs: ID OpenPGP uživatele bylo odvoláno.

en: The OpenPGP key has not a preferred key set.
cs: OpenPGP klíč postrádá množinu přednostních klíčů.

en: Error loading the keyring.
cs: Chyba při načítání souboru s klíči.

en: The initialization of crypto backend has failed.
cs: Inicializace kryptografického jádra selhala.

en: No supported compression algorithms have been found.
cs: Žádné podporované kompresní algoritmy nebyly nalezeny.

en: No supported cipher suites have been found.
cs: Žádné podporované režimy šifer nebyly nalezeny.

en: Could not get OpenPGP key.
cs: Nebylo možné získat OpenPGP klíč.

en: Could not find OpenPGP subkey.
cs: Nebylo možné najít OpenPGP podklíč.

en: Safe renegotiation failed.
cs: Bezpečné znovuvyjednání selhalo.

en: Unsafe renegotiation denied.
cs: Nebezpečné znovuvyjednání je zakázáno.

en: The SRP username supplied is illegal.
cs: Zadané SRP uživatelské jméno je neplatné.

en: The SRP username supplied is unknown.
cs: Zadané SRP uživatelské jméno není známo.

en: The OpenPGP fingerprint is not supported.
cs: OpenPGP otisk není podporován.

en: The signature algorithm is not supported.
cs: Algoritmus podpisu není podporován.

en: The certificate has unsupported attributes.
cs: Certifikát má nepodporované atributy.

en: The OID is not supported.
cs: Tento OID není podporován.

en: The hash algorithm is unknown.
cs: Hašovací algoritmus není znám.

en: The PKCS structure's content type is unknown.
cs: Typ obsahu struktury PKCS není znám.

en: The PKCS structure's bag type is unknown.
cs: Typ kufříku ve struktuře PKCS není znám.

en: The given password contains invalid characters.
cs: Zadané heslo obsahuje neplatné znaky.

en: The Message Authentication Code verification failed.
cs: MAC (autentizační kód zprávy) se nepodařilo ověřit.

en: Some constraint limits were reached.
cs: Některé hranice omezení byly dosaženy.

en: Failed to acquire random data.
cs: Nezdařilo se získat náhodná data.

en: Verifying TLS/IA phase checksum failed
cs: Kontrolní součet fáze TLS/IA se nepodařilo ověřit

en: The specified algorithm or protocol is unknown.
cs: Zadaný algoritmus nebo protokol není znám.

en: The handshake data size is too large.
cs: Velikost zahajovacích dat je příliš velká.

en: Error opening /dev/crypto
cs: Chyba při otevírání /dev/crypto

en: Error interfacing with /dev/crypto
cs: Chyba na rozhraní /dev/crypto

en: Peer has terminated the connection
cs: Protistrana ukončila spojení

en: Channel binding data not available
cs: Údaje o vazbě kanálu nejsou dostupné

en: TPM error.
cs: Chyba TPM.

en: TPM is not initialized.
cs: TPM není inicializován.

en: TPM key was not found in persistent storage.
cs: Klíč TPM nebyl v trvalém úložišti nalezen.

en: Cannot initialize a session with the TPM.
cs: Nelze zahájit relaci s TPM.

en: PKCS #11 error.
cs: Chyba PKCS #11.

en: PKCS #11 initialization error.
cs: Chyba inicializace PKCS #11.

en: Error in parsing.
cs: Chyba rozboru.

en: Error in provided PIN.
cs: Chyba v poskytnutém PIN.

en: Error in provided SRK password for TPM.
cs: Chyba v poskytnutém heslu SRK pro TPM.

en: Error in provided password for key to be loaded in TPM.
cs: Chyba v poskytnutém heslu pro klíč, který se měl nahrát do TPM.

en: PKCS #11 error in slot
cs: PKCS #11 chyba ve slotu

en: Thread locking error
cs: Chyba zamykaní vlákna

en: PKCS #11 error in attribute
cs: PKCS #11 chyba v atributu

en: PKCS #11 error in device
cs: PKCS #11 chyba v zařízení

en: PKCS #11 error in data
cs: PKCS #11 chyba v datech

en: PKCS #11 unsupported feature
cs: Nepodporovaná vlastnost PKCS #11

en: PKCS #11 error in key
cs: PKCS #11 chyba v klíči

en: PKCS #11 PIN expired
cs: PKCS #11 PINu vypršela platnost

en: PKCS #11 PIN locked
cs: PKCS #11 PIN uzamknut

en: PKCS #11 error in session
cs: PKCS #11 chyba v relaci

en: PKCS #11 error in signature
cs: PKCS #11 chyba v podpisu

en: PKCS #11 error in token
cs: PKCS #11 chyba v tokenu

en: PKCS #11 user error
cs: PKCS #11 chyba uživatele

en: The operation timed out
cs: Operace neskončila v řádném čase

en: The operation was cancelled due to user error
cs: Operace byla zrušena kvůli chybě uživatele

en: No supported ECC curves were found
cs: Nebyly nalezeny žádné podporované křivky ECC

en: The curve is unsupported
cs: Tato křivka není podporována

en: The requested PKCS #11 object is not available
cs: Požadovaný PKCS #11 object není dostupný

en: The provided X.509 certificate list is not sorted (in subject to issuer order)
cs: Poskytnutý seznam certifikátů X.509 není seřazen (od předmětu po vydavatele)

en: The OCSP response is invalid
cs: Odpověď OCSP je neplatná

en: There is no certificate status (OCSP).
cs: Chybí stav certifikátu (OCSP).

en: Error in the system's randomness device.
cs: Chyba v zařízení se systémovým zdrojem náhody.

en: No common application protocol could be negotiated.
cs: Nebylo možné dojednat žádný společný aplikační protokol.

en: Success.
cs: Úspěch.

en: A TLS warning alert has been received.
cs: Bylo přijato varovné upozornění TLS.

en: A heartbeat pong message was received.
cs: Byla přijata odpověď na udržovací zprávu.

en: A heartbeat ping message was received.
cs: Byl přijat požadavek na udržovací zprávu.

en: Resource temporarily unavailable, try again.
cs: Zdroj je dočasně nedostupný, zkusí se znovu.

en: The transmitted packet is too large (EMSGSIZE).
cs: Přenášený packet je příliš velký (EMSGSIZE).

en: Rehandshake was requested by the peer.
cs: Druhá strana požádala o znovuzahájení relace.

en: (unknown error code)
cs: (neznámý chybový kód)

en: 		Key Usage:
cs: 		Užití klíče:

en: error: get_key_usage: %s
cs: chyba: get_key_usage: %s

en: 			Digital signatures.
cs: 			Digitální podpisy.

en: 			Communications encipherment.
cs: 			Šifrování komunikace.

en: 			Storage data encipherment.
cs: 			Šifrování uložených dat.

en: 			Authentication.
cs: 			Autentizace.

en: 			Certificate signing.
cs: 			Podepisování certifikátu.

en: 	Fingerprint (hex):
cs: 	Otisk (hex):

en: 	Fingerprint's random art:
cs: 	Umění náhody otisku:

en: 	Revoked: True
cs: 	Odvolán: Ano

en: 	Revoked: False
cs: 	Odvolán: Ne

en: 	Time stamps:
cs: 	Časová razítka:

en: 		Creation: %s
cs: 		Vytvoření: %s

en: 		Expiration: Never
cs: 		Vypršení: Nikdy

en: 		Expiration: %s
cs: 		Vypršení: %s

en: unknown
cs: není známo

en: 	Public Key Algorithm: %s
cs: 	Algoritmus veřejného klíče: %s

en: 	Key Security Level: %s
cs: 	Úroveň bezpečnosti klíče: %s

en: 		Modulus (bits %d):
cs: 		Modul (%d bitů:)

en: 		Exponent:
cs: 		Mocnitel:

en: 		Public key (bits %d):
cs: 		Veřejný klíč (%d bitů):

en: 	Version: %d
cs: 	Verze: %d

en: 	Name[%d]: %s
cs: 	Jméno[%d]: %s

en: 	Revoked Name[%d]: %s
cs: 	Odvolané jméno[%d]: %s

en: 
    	Subkey[%d]:
cs: 
    	Podklíč[%d]:

en: name[%d]: %s,
cs: jméno[%d]: %s,

en: revoked name[%d]: %s,
cs: odvolané jméno[%d]: %s,

en: fingerprint:
cs: otisk:

en: created: %s,
cs: vytvořen: %s,

en: never expires,
cs: platnost nikdy nevyprší,

en: expires: %s,
cs: platnost vyprší: %s,

en: key algorithm %s (%d bits)
cs: algoritmus klíče %s (%d bitů)

en: unknown key algorithm (%d)
cs: neznámý algoritmus klíče (%d)

en: OpenPGP Certificate Information:
cs: Informace o OpenPGP certifikátu:

en: 			Hexdump:
cs: 			Hexavýpis:

en: OCSP Request Information:
cs: Údaje požadavku OCSP:

en: 	Responder ID: %.*s
cs: 	ID respondenta: %.*s

en: 	Produced At: %s
cs: 	Vyrobeno v: %s

en: 		Revocation time: %s
cs: 		Čas odvolání: %s

en: 		This Update: %s
cs: 		Tato aktualizace: %s

en: 		Next Update: %s
cs: 		Další aktualizace: %s

en: 	Signature Algorithm: %s
cs: 	Algoritmus podpisu: %s

en: warning: signed using a broken signature algorithm that can be forged.
cs: varování: podepsáno vadným podpisovým algoritmem, kterým lze falšovat.

en: 	Signature:
cs: 	Podpis:

en: OCSP Response Information:
cs: Údaje odpovědi OCSP:

en: 			Path Length Constraint: %d
cs: 			Omezení délky cesty: %d

en: 			Policy Language: %s
cs: 			Jazyk politiky: %s

en: 			Policy:
    				ASCII:
cs: 			Politika:
    				ASCII:

en: 
    				Hexdump:
cs: 
    				Šestnáctkový výpis:

en: %sDigital signature.
cs: %sDigitální podpis.

en: %sNon repudiation.
cs: %sNepopiratelnost.

en: %sKey encipherment.
cs: %sŠifrování klíčů.

en: %sData encipherment.
cs: %sŠifrování dat.

en: %sKey agreement.
cs: %sDohodnutí klíče.

en: %sCertificate signing.
cs: %sPodepisování certifikátu.

en: %sCRL signing.
cs: %sPodepisování CRL.

en: %sKey encipher only.
cs: %sPouze šifrování klíčů.

en: %sKey decipher only.
cs: %sPouze dešifrování klíčů.

en: 			Not Before: %s
cs: 			Ne před: %s

en: 			Not After: %s
cs: 			Ne po: %s

en: %s			TLS WWW Server.
cs: %s			TLS WWW server.

en: %s			TLS WWW Client.
cs: %s			TLS WWW klient.

en: %s			Code signing.
cs: %s			Podepisování kódu.

en: %s			Email protection.
cs: %s			Ochrana e-mailu.

en: %s			Time stamping.
cs: %s			Časové razítkování.

en: %s			OCSP signing.
cs: %s			Podepisování OCSP.

en: %s			Ipsec IKE.
cs: %s			IPsec IKE.

en: %s			Any purpose.
cs: %s			Jakýkoliv účel.

en: %s			Certificate Authority (CA): FALSE
cs: %s			Certifikační autorita (CA): NE

en: %s			Certificate Authority (CA): TRUE
cs: %s			Certifikační autorita (CA): ANO

en: %s			Path Length Constraint: %d
cs: %s			Omezení délky cesty: %d

en: %s			otherName OID: %.*s
cs: %s			OID dalšíhoJména: %.*s

en: %s			otherName DER:
cs: %s			dalšíJméno v DER:

en: 
    %s			otherName ASCII:
cs: 
    %s			dalšíJméno v ASCII:

en: %s		Basic Constraints (%s):
cs: %s		Základní omezení (%s):

en: critical
cs: kritické

en: not critical
cs: není kritické

en: %s		Subject Key Identifier (%s):
cs: %s		Identifikátor klíče subjektu (%s):

en: %s		Authority Key Identifier (%s):
cs: %s		Identifikátor klíče autority (%s):

en: %s		Key Usage (%s):
cs: %s		Užití klíče (%s):

en: %s		Private Key Usage Period (%s):
cs: %s		Období užití soukromého klíče (%s):

en: %s		Key Purpose (%s):
cs: %s		Účel klíče (%s):

en: %s		Subject Alternative Name (%s):
cs: %s		Alternativní jméno subjektu (%s):

en: %s		Issuer Alternative Name (%s):
cs: %s		Alternativní jméno vydavatele (%s):

en: %s		CRL Distribution points (%s):
cs: %s		Místa distribuce CRL (%s):

en: %s		Proxy Certificate Information (%s):
cs: %s		Informace o zástupném certifikátu (%s):

en: %s		Authority Information Access (%s):
cs: %s		Přístup k údajům o autoritě (%s):

en: %s		Unknown extension %s (%s):
cs: %s		Neznámé rozšíření %s (%s):

en: %s			Hexdump:
cs: %s			Hexavýpis:

en: %s	Extensions:
cs: %s	Rozšíření:

en: 	%sPublic Key Algorithm: %s
cs: 	%sAlgoritmus veřejného klíče: %s

en: 	Algorithm Security Level: %s (%d bits)
cs: 	Úroveň bezpečnosti algoritmu: %s (%d bitů)

en: 		Modulus (bits %d):
cs: 		Modul (%d bitů):

en: 		Exponent (bits %d):
cs: 		Mocnitel (%d bitů):

en: 		Exponent (bits %d):
cs: 		Mocnitel (%d bitů):

en: 		Curve:	%s
cs: 		Křivka:	%s

en: 		Public key (bits %d):
cs: 		Veřejný klíč (%d bitů):

en: Subject
cs: Subjekt

en: 	Serial Number (hex):
cs: 	Sériové číslo (hex):

en: 	Issuer: %s
cs: 	Vydavatel: %s

en: 	Validity:
cs: 	Platnost:

en: 		Not Before: %s
cs: 		Ne před: %s

en: 		Not After: %s
cs: 		Ne po: %s

en: 	Subject: %s
cs: 	Subjekt: %s

en: 	Public key's random art:
cs: 	Umění náhody veřejného klíče:

en: signed using %s (broken!),
cs: podepsáno pomocí %s (rozbito!),

en: signed using %s,
cs: podepsáno pomocí %s,

en: X.509 Certificate Information:
cs: Informace X.509 certifikátu:

en: Other Information:
cs: Další Informace:

en: 	Version: 1 (default)
cs: 	Verze: 1 (implicitní)

en: 	Update dates:
cs: 	Data aktualizací:

en: 		Issued: %s
cs: 		Vydáno: %s

en: 		Next at: %s
cs: 		Další v: %s

en: 	Extensions:
cs: 	Rozšíření:

en: 		CRL Number (%s):
cs: 		Číslo CRL (%s):

en: 		Authority Key Identifier (%s):
cs: 		Identifikátor klíče autority (%s):

en: 		Unknown extension %s (%s):
cs: 		Neznámé rozšíření %s (%s):

en: 	Revoked certificates (%d):
cs: 	Odvolané certifikáty (%d):

en: 	No revoked certificates.
cs: 	Žádné odvolané certifikáty.

en: 		Serial Number (hex):
cs: 		Sériové číslo (hex):

en: 		Revoked at: %s
cs: 		Odvoláno v: %s

en: X.509 Certificate Revocation List Information:
cs: Informace o seznamu odvolaných X.509 certifikátů (CRL):

en: 	Attributes:
cs: 	Atributy:

en: 		Challenge password: %s
cs: 		Heslo výzvy: %s

en: 		Unknown attribute %s:
cs: 		Neznámý atribut %s:

en: PKCS #10 Certificate Request Information:
cs: Údaje o PKCS #10 žádosti o certifikát:

en: Public Key Usage:
cs: Užití veřejného klíče:

en: Public Key ID:
cs: ID veřejného klíče:

en: Public Key Information:
cs: Informace o veřejném klíči:
