libgnutls-3.2.1 - en to nl translation catalogue (298 entries)

en: Close notify
nl: Afsluitingsbericht

en: Unexpected message
nl: Onverwacht bericht

en: Bad record MAC
nl: Record met ongeldige MAC

en: Decryption failed
nl: Ontsleuteling is mislukt

en: Record overflow
nl: Recordoverloop

en: Decompression failed
nl: Decompressie is mislukt

en: Handshake failed
nl: Handshake is mislukt

en: Certificate is bad
nl: Certificaat is ongeldig

en: Certificate is not supported
nl: Certificaat wordt niet ondersteund

en: Certificate was revoked
nl: Certificaat is ingetrokken

en: Certificate is expired
nl: Certificaat is verlopen

en: Unknown certificate
nl: Onbekend certificaat

en: Illegal parameter
nl: Ongeldige parameter

en: CA is unknown
nl: CA is onbekend

en: Access was denied
nl: Toegang werd geweigerd

en: Decode error
nl: Decoderingsfout

en: Decrypt error
nl: Ontsleutelingsfout

en: Export restriction
nl: Exportbeperking

en: Error in protocol version
nl: Fout in protocolversie

en: Insufficient security
nl: Onvoldoende veiligheid

en: User canceled
nl: Door gebruiker geannuleerd

en: No certificate (SSL 3.0)
nl: Geen certificaat (SSL 3.0)

en: Internal error
nl: **Interne programmafout**

en: No renegotiation is allowed
nl: Heronderhandeling is niet toegestaan

en: Could not retrieve the specified certificate
nl: Kan het opgegeven certificaat niet ophalen

en: An unsupported extension was sent
nl: Een niet-ondersteunde uitbreiding werd toegezonden

en: The server name sent was not recognized
nl: De toegezonden servernaam werd niet herkend

en: The SRP/PSK username is missing or not known
nl: De SRP/PSK-gebruikersnaam ontbreekt of is onbekend

en: No supported application protocol could be negotiated
nl: Kan geen ondersteund applicatieprotocol overeenkomen

en: Could not negotiate a supported cipher suite.
nl: Kan geen gemeenschappelijke coderingsmethode overeenkomen.

en: No or insufficient priorities were set.
nl: Er werden geen of onvoldoende prioriteiten ingesteld.

en: The cipher type is unsupported.
nl: De coderingsmethode wordt niet ondersteund.

en: The certificate and the given key do not match.
nl: Het certificaat en de gegeven sleutel passen niet bij elkaar.

en: Could not negotiate a supported compression method.
nl: Kan geen gemeenschappelijke compressiemethode overeenkomen.

en: An unknown public key algorithm was encountered.
nl: Onbekend versleutelingsalgoritme gevonden.

en: An algorithm that is not enabled was negotiated.
nl: Er werd een uitgeschakeld algoritme overeengekomen.

en: The Diffie-Hellman prime sent by the server is not acceptable (not long enough).
nl: Het door de server toegezonden Diffie-Hellman-priemgetal is niet acceptabel (niet lang genoeg).

en: A TLS packet with unexpected length was received.
nl: Er werd een TLS-pakket met een onverwachte lengte ontvangen.

en: The TLS connection was non-properly terminated.
nl: De TLS-verbinding is onjuist afgesloten.

en: The specified session has been invalidated for some reason.
nl: De aangegeven sessie is om een of andere reden ongeldig geworden.

en: GnuTLS internal error.
nl: **Interne programmafout** in GnuTLS.

en: An illegal TLS extension was received.
nl: Er werd een ongeldige TLS-uitbreiding ontvangen.

en: A TLS fatal alert has been received.
nl: Er werd een ernstig TLS-alarm ontvangen.

en: An unexpected TLS packet was received.
nl: Er werd een onverwacht TLS-pakket ontvangen.

en: An error was encountered at the TLS Finished packet calculation.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de TLS-pakketeinde-berekening.

en: No certificate was found.
nl: Geen certificaat gevonden.

en: The given DSA key is incompatible with the selected TLS protocol.
nl: De gegeven DSA-sleutel is incompatibel met het geselecteerde TLS-protocol.

en: There is already a crypto algorithm with lower priority.
nl: Er is al een encryptie-algoritme met een lagere prioriteit.

en: No temporary RSA parameters were found.
nl: Er zijn geen tijdelijke RSA-parameters gevonden.

en: No temporary DH parameters were found.
nl: Er zijn geen tijdelijke DH-parameters gevonden.

en: An unexpected TLS handshake packet was received.
nl: Er werd een onverwacht TLS-handshake-pakket ontvangen.

en: The scanning of a large integer has failed.
nl: Het lezen van een groot geheel getal is mislukt.

en: Could not export a large integer.
nl: Het exporteren van een groot geheel getal is mislukt.

en: Decryption has failed.
nl: Ontsleuteling is mislukt.

en: Encryption has failed.
nl: Versleuteling is mislukt.

en: Public key decryption has failed.
nl: Ontsleuteling met publieke sleutel is mislukt.

en: Public key encryption has failed.
nl: Versleuteling met publieke sleutel is mislukt.

en: Public key signing has failed.
nl: Ondertekenen met publieke sleutel is mislukt.

en: Public key signature verification has failed.
nl: Controle van ondertekening met publieke sleutel is mislukt.

en: Decompression of the TLS record packet has failed.
nl: Decompressie van het TLS-datapakket is mislukt.

en: Compression of the TLS record packet has failed.
nl: Compressie van het TLS-datapakket is mislukt.

en: Internal error in memory allocation.
nl: **Interne programmafout** bij reserveren van geheugen.

en: An unimplemented or disabled feature has been requested.
nl: Er werd een uitgeschakelde of ongeïmplementeerde functie gevraagd.

en: Insufficient credentials for that request.
nl: Onvoldoende rechten voor dat verzoek.

en: Error in password file.
nl: Fout in wachtwoordenbestand.

en: Wrong padding in PKCS1 packet.
nl: Onjuiste opvulbytes in PKCS1-pakket.

en: The requested session has expired.
nl: De gevraagde sessie is verlopen.

en: Hashing has failed.
nl: Hashen is mislukt.

en: Base64 decoding error.
nl: Base64-decoderingsfout.

en: Base64 unexpected header error.
nl: Onverwachte fout in base64-kopregel.

en: Base64 encoding error.
nl: Base64-coderingsfout.

en: Parsing error in password file.
nl: Fout in de indeling van wachtwoordenbestand.

en: The requested data were not available.
nl: De gevraagde gegevens zijn niet beschikbaar.

en: Error in the pull function.
nl: Fout in de 'pull'-functie.

en: Error in the push function.
nl: Fout in de 'push'-functie.

en: The upper limit of record packet sequence numbers has been reached. Wow!
nl: Het hoogste volgnummer voor datapakketten is bereikt.  Wauw!

en: Error in the certificate.
nl: Fout in het certificaat.

en: Could not authenticate peer.
nl: Kan andere computer niet authenticeren.

en: Unknown Subject Alternative name in X.509 certificate.
nl: Onbekende naam van toegevoegd onderwerp in X.509-certificaat.

en: Unsupported critical extension in X.509 certificate.
nl: Niet-ondersteunde kritieke uitbreiding in X.509-certificaat.

en: Unsupported extension in X.509 certificate.
nl: Niet-ondersteunde uitbreiding in X.509-certificaat.

en: Key usage violation in certificate has been detected.
nl: Er is een overtreding van het sleutelgebruik in het certificaat geconstateerd.

en: Function was interrupted.
nl: Functie werd onderbroken.

en: TLS Application data were received, while expecting handshake data.
nl: Er werd TLS-toepassingsdata ontvangen, terwijl handshake-gegevens verwacht werden.

en: Error in Database backend.
nl: Fout in databank-backend.

en: The certificate type is not supported.
nl: Het certificaattype wordt niet ondersteund.

en: The given memory buffer is too short to hold parameters.
nl: Beschikbare buffer is te klein voor de gegeven parameters.

en: The request is invalid.
nl: Het verzoek is ongeldig.

en: The cookie was bad.
nl: De cookie is ongeldig.

en: An illegal parameter has been received.
nl: Er werd een ongeoorloofde parameter ontvangen.

en: An illegal parameter was found.
nl: Er is een ongeoorloofde parameter gevonden.

en: Error while reading file.
nl: Fout tijdens lezen van bestand.

en: ASN1 parser: Element was not found.
nl: ASN1-parser: Element niet gevonden.

en: ASN1 parser: Identifier was not found
nl: ASN1-parser: Naam niet gevonden.

en: ASN1 parser: Error in DER parsing.
nl: ASN1-parser: Fout in ontleden van DER.

en: ASN1 parser: Value was not found.
nl: ASN1-parser: Waarde niet gevonden.

en: ASN1 parser: Generic parsing error.
nl: ASN1-parser: Algemene ontledingsfout.

en: ASN1 parser: Value is not valid.
nl: ASN1-parser: Waarde is ongeldig.

en: ASN1 parser: Error in TAG.
nl: ASN1-parser: Fout in TAG.

en: ASN1 parser: error in implicit tag
nl: ASN1-parser: Fout in impliete tag.

en: ASN1 parser: Error in type 'ANY'.
nl: ASN1-parser: Fout in type 'ANY'.

en: ASN1 parser: Syntax error.
nl: ASN1-parser: Syntaxfout.

en: ASN1 parser: Overflow in DER parsing.
nl: ASN1-parser: Overloop in DER-ontleding.

en: Too many empty record packets have been received.
nl: Er zijn te veel lege datapakketten ontvangen.

en: Too many handshake packets have been received.
nl: Er zijn te veel handshake-pakketten ontvangen.

en: The crypto library version is too old.
nl: De versie van de crypto-bibliotheek is te oud.

en: The tasn1 library version is too old.
nl: De versie van de tasn1-bibliotheek is te oud.

en: The OpenPGP User ID is revoked.
nl: Het OpenPGP-gebruikers-ID is ingetrokken.

en: The OpenPGP key has not a preferred key set.
nl: De OpenPGP-sleutel heeft geen voorkeurssleutelset.

en: Error loading the keyring.
nl: Fout tijdens laden van de sleutelring.

en: The initialization of crypto backend has failed.
nl: Het initialiseren van de cryptografische routines is mislukt.

en: No supported compression algorithms have been found.
nl: Er is geen ondersteund compressie-algoritme gevonden.

en: No supported cipher suites have been found.
nl: Er is geen ondersteund encryptie-algoritme gevonden.

en: Could not get OpenPGP key.
nl: Kan OpenPGP-sleutel niet verkrijgen.

en: Could not find OpenPGP subkey.
nl: Kan OpenPGP-subsleutel niet vinden.

en: Safe renegotiation failed.
nl: Beveiligde heronderhandeling is mislukt.

en: Unsafe renegotiation denied.
nl: Onbeveiligde heronderhandeling is geweigerd.

en: The SRP username supplied is illegal.
nl: De gegeven SRP-gebruikersnaam is ongeldig.

en: The SRP username supplied is unknown.
nl: De gegeven SRP-gebruikersnaam is onbekend.

en: The OpenPGP fingerprint is not supported.
nl: De OpenPGP-vingerafdruk wordt niet ondersteund.

en: The signature algorithm is not supported.
nl: Het ondertekeningsalgoritme wordt niet ondersteund.

en: The certificate has unsupported attributes.
nl: Het certificaat heeft niet-ondersteunde eigenschappen.

en: The OID is not supported.
nl: Het OID wordt niet ondersteund.

en: The hash algorithm is unknown.
nl: Onbekend hash-algoritme.

en: The PKCS structure's content type is unknown.
nl: Onbekend inhoudstype van PKCS-structuur.

en: The PKCS structure's bag type is unknown.
nl: Onbekend buideltype van PKCS-structuur.

en: The given password contains invalid characters.
nl: Het opgegeven wachtwoord bevat ongeldige tekens.

en: The Message Authentication Code verification failed.
nl: Verificatie van berichtauthenticatiecode is mislukt.

en: Some constraint limits were reached.
nl: Sommige beperkingsgrenzen werden bereikt.

en: Failed to acquire random data.
nl: Kan geen willekeurige bits verkrijgen.

en: Verifying TLS/IA phase checksum failed
nl: Verificatie van TLS/IA-fasecontrolesom is mislukt

en: The specified algorithm or protocol is unknown.
nl: Het opgegeven algoritme of protocol is onbekend.

en: The handshake data size is too large.
nl: De handshake-gegevens zijn te groot.

en: Error opening /dev/crypto
nl: Fout bij openen van /dev/crypto

en: Error interfacing with /dev/crypto
nl: Fout bij interactie met /dev/crypto

en: Peer has terminated the connection
nl: Andere computer heeft de verbinding verbroken

en: Channel binding data not available
nl: Kanaalbindingsgegevens zijn niet beschikbaar.

en: TPM error.
nl: TPM-fout.

en: TPM is not initialized.
nl: TPM is niet geïnitialiseerd.

en: TPM key was not found in persistent storage.
nl: TPM-sleutel is niet gevonden in permanente opslag.

en: Cannot initialize a session with the TPM.
nl: Kan geen sessie met de TPM initialiseren.

en: PKCS #11 error.
nl: PKCS #11 -- fout.

en: PKCS #11 initialization error.
nl: PKCS #11 -- initialisatiefout.

en: Error in parsing.
nl: Fout bij ontleden.

en: Error in provided PIN.
nl: Fout in de gegeven PIN.

en: Error in provided SRK password for TPM.
nl: Fout in het gegeven SRK-wachtwoord voor TPM.

en: Error in provided password for key to be loaded in TPM.
nl: Fout in het gegeven wachtwoord voor de in TPM te laden sleutel.

en: PKCS #11 error in slot
nl: PKCS #11 -- fout in plaats

en: Thread locking error
nl: Thread-vergrendelingsfout

en: PKCS #11 error in attribute
nl: PKCS #11 -- fout in eigenschap

en: PKCS #11 error in device
nl: PKCS #11 -- fout in apparaat

en: PKCS #11 error in data
nl: PKCS #11 -- fout in gegevens

en: PKCS #11 unsupported feature
nl: PKCS #11 -- niet-ondersteunde functie

en: PKCS #11 error in key
nl: PKCS #11 -- fout in sleutel

en: PKCS #11 PIN expired
nl: PKCS #11 -- PIN is verlopen

en: PKCS #11 PIN locked
nl: PKCS #11 -- PIN is vergrendeld

en: PKCS #11 error in session
nl: PKCS #11 -- fout in sessie

en: PKCS #11 error in signature
nl: PKCS #11 -- fout in ondertekening

en: PKCS #11 error in token
nl: PKCS #11 -- fout in token

en: PKCS #11 user error
nl: PKCS #11 -- gebruikersfout

en: The operation timed out
nl: De bewerking duurde te lang

en: The operation was cancelled due to user error
nl: De bewerking is geannuleerd vanwege een gebruikersfout

en: No supported ECC curves were found
nl: Er zijn geen ondersteunde ECC-krommes gevonden

en: The curve is unsupported
nl: De kromme wordt niet ondersteund

en: The requested PKCS #11 object is not available
nl: Het gevraagde PKCS #11-object is niet beschikbaar

en: The provided X.509 certificate list is not sorted (in subject to issuer order)
nl: De gegeven lijst van X.509-certificaten is niet gesorteerd (van onderwerp tot uitgever)

en: The OCSP response is invalid
nl: Het OCSP-antwoord is ongeldig.

en: There is no certificate status (OCSP).
nl: Er is geen certificaat-status (OCSP).

en: Error in the system's randomness device.
nl: Fout in het willekeurigheidsapparaat van het systeem.

en: No common application protocol could be negotiated.
nl: Kan geen gemeenschappelijk applicatieprotocol overeenkomen.

en: Success.
nl: Gelukt.

en: A TLS warning alert has been received.
nl: Er is een TLS-waarschuwing ontvangen.

en: A heartbeat pong message was received.
nl: Er werd een hartslag-pong-bericht ontvangen.

en: A heartbeat ping message was received.
nl: Er werd een hartslag-ping-bericht ontvangen.

en: Resource temporarily unavailable, try again.
nl: Bron is tijdelijk niet beschikbaar; probeer het later nogmaals.

en: The transmitted packet is too large (EMSGSIZE).
nl: Het verzonden pakket is te groot (EMSGSIZE).

en: Rehandshake was requested by the peer.
nl: De andere computer heeft om een hernieuwde handshake gevraagd.

en: (unknown error code)
nl: (onbekende foutcode)

en: 		Key Usage:
nl: 		Gebruik van sleutel:

en: error: get_key_usage: %s
nl: fout in get_key_usage(): %s

en: 			Digital signatures.
nl: 			Digitale ondertekeningen.

en: 			Communications encipherment.
nl: 			Encryptie van communicatie.

en: 			Storage data encipherment.
nl: 			Encryptie van opgeslagen data.

en: 			Authentication.
nl: 			Authenticatie.

en: 			Certificate signing.
nl: 			Certificaatondertekening.

en: 	Fingerprint (hex):
nl: 	Vingerafdruk (hex):

en: 	Fingerprint's random art:
nl: 	Willekeur in vingerafdruk:

en: 	Revoked: True
nl: 	Ingetrokken: Ja

en: 	Revoked: False
nl: 	Ingetrokken: Nee

en: 	Time stamps:
nl: 	Tijdsstempels:

en: 		Creation: %s
nl: 		Aangemaakt op: %s

en: 		Expiration: Never
nl: 		Vervaldatum: Nooit

en: 		Expiration: %s
nl: 		Vervaldatum: %s

en: unknown
nl: onbekend

en: 	Public Key Algorithm: %s
nl: 	Algoritme van publieke sleutel: %s

en: 	Key Security Level: %s
nl: 	Sleutelveiligheidsniveau: %s

en: 		Public key (bits %d):
nl: 		Publieke sleutel (bits %d):

en: 	Version: %d
nl: 	Versie: %d

en: 	Name[%d]: %s
nl: 	Naam[%d]: %s

en: 	Revoked Name[%d]: %s
nl: 	Ingetrokken naam[%d]: %s

en: 
    	Subkey[%d]:
nl: 
    	Subsleutel[%d]:

en: name[%d]: %s,
nl: naam[%d]: %s,

en: revoked name[%d]: %s,
nl: ingetrokken naam[%d]: %s,

en: fingerprint:
nl: vingerafdruk:

en: created: %s,
nl: aangemaakt: %s,

en: never expires,
nl: verloopt nooit,

en: expires: %s,
nl: verloopt: %s,

en: key algorithm %s (%d bits)
nl: versleutelingsalgoritme %s (%d bits)

en: unknown key algorithm (%d)
nl: onbekend versleutelingsalgoritme (%d)

en: OpenPGP Certificate Information:
nl: Informatie over OpenPGP-certificaten:

en: OCSP Request Information:
nl: Informatie over OCSP-verzoek:

en: 	Responder ID: %.*s
nl: 	ID van antwoorder: %.*s

en: 	Produced At: %s
nl: 	Geproduceerd in: %s

en: 		Revocation time: %s
nl: 		Tijdstip van intrekken: %s

en: 		This Update: %s
nl: 		Deze update: %s

en: 		Next Update: %s
nl: 		Volgende update: %s

en: 	Signature Algorithm: %s
nl: 	Ondertekeningsalgoritme: %s

en: warning: signed using a broken signature algorithm that can be forged.
nl: Waarschuwing: ondertekend met een algoritme dat vervalst kan worden.

en: 	Signature:
nl: 	Ondertekening:

en: OCSP Response Information:
nl: Informatie over OCSP-antwoord:

en: 			Path Length Constraint: %d
nl: 			Padlengtebeperking: %d

en: 			Policy Language: %s
nl: 			Beleidstaal: %s

en: 			Policy:
    				ASCII:
nl: 			Beleid:
    				ASCII:

en: %sDigital signature.
nl: %sDigitale ondertekening.

en: %sNon repudiation.
nl: %sNiet-herroeping.

en: %sKey encipherment.
nl: %sSleutel-encryptie.

en: %sData encipherment.
nl: %sData-encryptie.

en: %sKey agreement.
nl: %sSleutelovereenstemming.

en: %sCertificate signing.
nl: %sCertificaatondertekening.

en: %sCRL signing.
nl: %sCRL-ondertekening.

en: %sKey encipher only.
nl: %sAlleen sleutel-encryptie.

en: %sKey decipher only.
nl: %sAlleen sleutel-decryptie.

en: 			Not Before: %s
nl: 			Niet vóór: %s

en: 			Not After: %s
nl: 			Niet na: %s

en: %s			TLS WWW Server.
nl: %s			TLS WWW-server.

en: %s			TLS WWW Client.
nl: %s			TLS WWW-cliënt.

en: %s			Code signing.
nl: %s			Code-ondertekening.

en: %s			Email protection.
nl: %s			E-mailbescherming.

en: %s			Time stamping.
nl: %s			Tijdsstempels.

en: %s			OCSP signing.
nl: %s			OCSP-ondertekening.

en: %s			Any purpose.
nl: %s			Elk doel.

en: %s			Certificate Authority (CA): FALSE
nl: %s			Certificaatautoriteit (CA): ONWAAR

en: %s			Certificate Authority (CA): TRUE
nl: %s			Certificaatautoriteit (CA): WAAR

en: %s			Path Length Constraint: %d
nl: %s			Padlengtebeperking: %d

en: %s			otherName OID: %.*s
nl: %s			Andere naam (OID): %.*s

en: %s			otherName DER:
nl: %s			Andere naam (DER):

en: 
    %s			otherName ASCII:
nl: 
    %s			Andere naam (ASCII):

en: %s		Basic Constraints (%s):
nl: %s		Fundamentele beperkingen (%s):

en: critical
nl: kritiek

en: not critical
nl: niet kritiek

en: %s		Subject Key Identifier (%s):
nl: %s		Onderwerps-ID van sleutel (%s):

en: %s		Authority Key Identifier (%s):
nl: %s		Autoriteits-ID van sleutel (%s):

en: %s		Key Usage (%s):
nl: %s		Gebruik van sleutel (%s):

en: %s		Private Key Usage Period (%s):
nl: %s		Gebruiksperiode van privésleutel (%s):

en: %s		Key Purpose (%s):
nl: %s		Doel van sleutel (%s):

en: %s		Subject Alternative Name (%s):
nl: %s		Toegevoegde onderwerpen (%s):

en: %s		Issuer Alternative Name (%s):
nl: %s		Alternatieve uitgevernaam (%s):

en: %s		CRL Distribution points (%s):
nl: %s		CRL-distributiepunten (%s):

en: %s		Proxy Certificate Information (%s):
nl: %s		Informatie over proxy-certificaat (%s):

en: %s		Authority Information Access (%s):
nl: %s		Toegang tot autoriteitsinformatie (%s):

en: %s		Unknown extension %s (%s):
nl: %s		Onbekende uitbreiding %s (%s):

en: %s	Extensions:
nl: %s	Uitbreidingen:

en: 	%sPublic Key Algorithm: %s
nl: 	%sAlgoritme van publieke sleutel: %s

en: 	Algorithm Security Level: %s (%d bits)
nl: 	Algortimeveiligheidsniveau: %s (%d bits)

en: 		Curve:	%s
nl: 		Kromme: %s

en: 		Public key (bits %d):
nl: 		Publieke sleutel (bits %d):

en: Subject
nl: Onderwerp

en: 	Serial Number (hex):
nl: 	Serienummer (hex):

en: 	Issuer: %s
nl: 	Uitgever: %s

en: 	Validity:
nl: 	Geldigheid:

en: 		Not Before: %s
nl: 		Niet vóór: %s

en: 		Not After: %s
nl: 		Niet na: %s

en: 	Subject: %s
nl: 	Onderwerp: %s

en: 	Public key's random art:
nl: 	Willekeur in publieke sleutel:

en: signed using %s (broken!),
nl: ondertekend met %s (beschadigd!),

en: signed using %s,
nl: ondertekend met %s,

en: X.509 Certificate Information:
nl: Informatie over X.509-certificaten:

en: Other Information:
nl: Andere informatie:

en: 	Version: 1 (default)
nl: 	Versie: 1 (standaard)

en: 	Update dates:
nl: 	Update-datums:

en: 		Issued: %s
nl: 		Uitgegeven: %s

en: 		Next at: %s
nl: 		Volgende op: %s

en: 	Extensions:
nl: 	Uitbreidingen:

en: 		CRL Number (%s):
nl: 		CRL-nummer (%s):

en: 		Authority Key Identifier (%s):
nl: 		Autoriteits-ID van sleutel (%s):

en: 		Unknown extension %s (%s):
nl: 		Onbekende uitbreiding %s (%s):

en: 	Revoked certificates (%d):
nl: 	Ingetrokken certificaten (%d):

en: 	No revoked certificates.
nl: 	Geen ingetrokken certificaten.

en: 		Serial Number (hex):
nl: 		Serienummer (hex):

en: 		Revoked at: %s
nl: 		Ingetrokken op: %s

en: X.509 Certificate Revocation List Information:
nl: Informatie over ingetrokken X.509-certificaten:

en: 	Attributes:
nl: 	Eigenschappen:

en: 		Challenge password: %s
nl: 		Test-wachtwoord: %s

en: 		Unknown attribute %s:
nl: 		Onbekende eigenschap %s:

en: PKCS #10 Certificate Request Information:
nl: Informatie over PKCS #10-certificaatverzoek:

en: Public Key Usage:
nl: Gebruik van publieke sleutel:

en: Public Key ID:
nl: ID van publieke sleutel:

en: Public Key Information:
nl: Informatie over publieke sleutel:
