openconnect - en to nl translation catalogue (439 entries)

en: Form choice has no name
nl: Formulier keuze heeft geen naam

en: name %s not input
nl: naam %s niet ingevoerd

en: No input type in form
nl: Geen inputtype in het formulier

en: No input name in form
nl: Geen invoernaam in het formulier

en: Unknown input type %s in form
nl: Onbekend inputtype %s in het formulier

en: Cannot handle form method='%s', action='%s'
nl: Kan niet overweg met formuliermethode = '%s', actie = '%s'

en: Failed to parse server response
nl: Vertalen van de serverreactie mislukt

en: Response was:%s
nl: Reactie was: %s

en: XML response has no "auth" node
nl: XML antwoord heeft geen "auth" sectie

en: No form handler; cannot authenticate.
nl: Geen formulier afhandelaar; kon niet authenticeren.

en: Asked for password but '--no-passwd' set
nl: Vroeg naar wachtwoord, maar '- no-passwd' is ingesteld

en: Error fetching HTTPS response
nl: Fout bij het ophalen HTTPS reactie

en: Failed to open HTTPS connection to %s
nl: Kan geen HTTPS-verbinding openen met %s

en: VPN service unavailable; reason: %s
nl: VPN-service niet beschikbaar, reden:%s

en: Got inappropriate HTTP CONNECT response: %s
nl: Onjuiste HTTP CONNECT reactie: %s

en: Got CONNECT response: %s
nl: CONNECT reactie: %s

en: No memory for options
nl: Geen geheugen voor opties

en: X-DTLS-Session-ID not 64 characters; is: "%s"
nl: X-DTLS-Session-ID niet 64 tekens; is: "%s"

en: Unknown CSTP-Content-Encoding %s
nl: Onbekende CSTP-Content-Encoding %s

en: No MTU received. Aborting
nl: Geen MTU ontvangen. Afbreken

en: No IP address received. Aborting
nl: Geen IP-adres ontvangen. Afbreken

en: Reconnect gave different Legacy IP address (%s != %s)
nl: Herverbinden gaf verschillende Legacy IP-adressen (%s != %s)

en: Reconnect gave different Legacy IP netmask (%s != %s)
nl: Herverbinden gaf verschillende Legacy IP-netmasks (%s != %s)

en: Reconnect gave different IPv6 address (%s != %s)
nl: Herverbinden gaf verschillende IP-adressen (%s != %s)

en: Reconnect gave different IPv6 netmask (%s != %s)
nl: Herverbinden gaf verschillende IPv6-netmasks (%s != %s)

en: CSTP connected. DPD %d, Keepalive %d
nl: CSTP aangesloten. DPD %d, Keepalive %d

en: Compression setup failed
nl: Compressie setup is mislukt

en: Allocation of deflate buffer failed
nl: Toewijzing van leegloop buffer is mislukt

en: sleep %ds, remaining timeout %ds
nl: slaap %ds, resterende time-out %ds

en: inflate failed
nl: decomprimeren mislukt

en: Received compressed data packet of %ld bytes
nl: Ontvangen gecomprimeerde datapakket van %ld bytes

en: SSL read error %d (server probably closed connection); reconnecting.
nl: SSL lezen fout %d (serververbinding waarschijnlijk gesloten); opnieuw aansluiten.

en: SSL_write failed: %d
nl: SSL_write is mislukt: %d

en: SSL read error: %s; reconnecting.
nl: SSL leesfout: %s; herverbinden.

en: SSL send failed: %s
nl: SSL versturen mislukt: %s

en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d but packet is
nl: Onverwachte pakket lengte. SSL_read meldde %d, maar pakket is

en: Got CSTP DPD request
nl: Ontvangen CSTP DPD aanvraag

en: Got CSTP DPD response
nl: Ontvangen CSTP DPD reactie

en: Got CSTP Keepalive
nl: Ontvangen CSTP Keepalive

en: Received uncompressed data packet of %d bytes
nl: Ontvangen datapakket ongecomprimeerd %d bytes

en: Received server disconnect: %02x '%s'
nl: Ontvangen servermelding ontkoppeling: %02x '%s'

en: Compressed packet received in !deflate mode
nl: Gecomprimeerd pakket ontvangen in !deflate mode

en: received server terminate packet
nl: ontvangen server beëindigingspakket

en: Unknown packet %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x
nl: Onbekend packet %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x

en: SSL wrote too few bytes! Asked for %d, sent %d
nl: SSL schreef te weinig bytes! Gevraagd om %d, verstuurde %d

note: Not that this will ever happen; we don't even process the setting when we're asked for it.
en: CSTP rekey due
nl: CSTP rekey verwacht

en: CSTP Dead Peer Detection detected dead peer!
nl: CSTP Dead Peer Detection ontdekte dode host!

en: Reconnect failed
nl: Herverbinden mislukte

en: Send CSTP DPD
nl: Stuur CSTP DPD

en: Send CSTP Keepalive
nl: Stuur CSTP Keepalive

en: deflate failed %d
nl: compressie mislukt %d

en: Sending compressed data packet of %d bytes
nl: Verzenden van gecomprimeerd datapakket van %d bytes

en: Sending uncompressed data packet of %d bytes
nl: Verzenden van gedecomprimeerd datapakket van %d bytes

en: Send BYE packet: %s
nl: Stuur BYE pakket: %s

en: Initialise DTLSv1 CTX failed
nl: Initialiseren DTLSv1 CTX is mislukt

en: Set DTLS cipher list failed
nl: Instellen DTLS cipher lijst is mislukt

en: Initialise DTLSv1 session failed
nl: Initialiseren DTLSv1 sessie is mislukt

en: Not precisely one DTLS cipher
nl: Niet precies één DTLS cipher

en: SSL_set_session() failed with old protocol version 0x%x
    Are you using a version of OpenSSL older than 0.9.8m?
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=1751
    Use the --no-dtls command line option to avoid this message
nl: SSL_set_session () is mislukt met oude protocol versie 0x%x
    Gebruikt u een versie van OpenSSL ouder dan 0.9.8m?
    Zie http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=1751
    Gebruik de - no-dtls commandoregel optie om dit bericht te voorkomoen

en: Your OpenSSL is older than the one you built against, so DTLS may fail!
nl: Uw OpenSSL is ouder dan de versie die voor uw build nodig is, dus DTLS kan mislukken!

en: DTLS handshake timed out
nl: DTLS handshake time-out

en: DTLS handshake failed: %d
nl: DTLS handshake mislukt: %d

en: Unknown DTLS parameters for requested CipherSuite '%s'
nl: Onbekende DTLS parameters voor aangevraagde CipherSuite '%s'

en: Failed to set DTLS priority: %s
nl: Niet geslaagd in instellen DTLS prioriteit: %s

en: Failed to set DTLS session parameters: %s
nl: Niet geslaagd in instellen DTLS sessie parameters: %s

en: Failed to set DTLS MTU: %s
nl: Instellen DTLS MTU mislukt: %s

en: DTLS handshake failed: %s
nl: DTLS handshake mislukt: %s

en: No DTLS address
nl: Geen DTLS adres

note: We probably didn't offer it any ciphers it liked
en: Server offered no DTLS cipher option
nl: Server bood geen DTLS cipher optie aan

note: XXX: Theoretically, SOCKS5 proxies can do UDP too
en: No DTLS when connected via proxy
nl: Geen DTLS wanneer deze is aangesloten via een proxy

en: Open UDP socket for DTLS:
nl: Open UDP-socket voor DTLS:

en: Unknown protocol family %d. Cannot do DTLS
nl: Onbekende protocolfamilie %d. Kan niet met DTLS

en: Bind UDP socket for DTLS
nl: Bind UDP socket voor DTLS

en: UDP (DTLS) connect:
nl: UDP (DTLS) verbinding:

en: DTLS option %s : %s
nl: DTLS optie %s:%s

en: Attempt new DTLS connection
nl: Probeer nieuwe DTLS verbinding

en: Received DTLS packet 0x%02x of %d bytes
nl: Ontvangen DTLS pakket 0x%02x van %d bytes

en: Got DTLS DPD request
nl: Ontving DTLS DPD aanvraag

en: Failed to send DPD response. Expect disconnect
nl: Mislukt om DPD reactie te versturen. Verwacht ontkoppeling

en: Got DTLS DPD response
nl: Ontving DTLS DPD reactie

en: Got DTLS Keepalive
nl: Ontving DTLS Keepalive

en: Unknown DTLS packet type %02x, len %d
nl: Onbekend DTLS pakkettype %02x, len %d

en: DTLS rekey due
nl: DTLS rekey verwacht

en: DTLS Dead Peer Detection detected dead peer!
nl: DTLS Dead Peer Detection ontdekte dode host!

en: Send DTLS DPD
nl: Stuur DTLS DPD

en: Failed to send DPD request. Expect disconnect
nl: Niet geslaagd in verzenden DPD aanvraag. Verbinding wordt verbroken

en: Send DTLS Keepalive
nl: Stuur DTLS Keepalive

en: DTLS got write error %d. Falling back to SSL
nl: DTLS kreeg schrijffout %d. Terugvallen naar SSL

en: DTLS got write error: %s. Falling back to SSL
nl: DTLS kleerg schrijffout: %s. Terugvallen naar SSL

en: Sent DTLS packet of %d bytes; DTLS send returned %d
nl: Verstuurd DTLS packet van %d bytes; DTLS verzending retourneerde %d

en: Built against SSL library with no Cisco DTLS support
nl: Gecompileerd met een SSL library zonder Cisco DTLS ondersteuning

en: SSL write cancelled
nl: Schrijven SSL geannuleerd

en: Failed to write to SSL socket: %s
nl: Schrijven naar SSL socket mislukt: %s

en: SSL read cancelled
nl: SSL lezen geannuleerd

en: Failed to read from SSL socket: %s
nl: Lezen van SSL socket mislukt: %s

en: Could not extract expiration time of certificate
nl: Kon de vervaldatum niet afleiden uit het certificaat

en: Client certificate has expired at
nl: Client certificaat is verlopen op

en: Client certificate expires soon at
nl: Client certificaat vervalt al snel op

en: Failed to open key/certificate file %s: %s
nl: Openen sleutel/certificaat bestand %s: %s mislukt

en: Failed to allocate certificate buffer
nl: Toewijzen certificaat bufferruimte mislukt

en: Failed to read certificate into memory: %s
nl: In geheugen inlezen van certificaat info mislukt: %s

en: Failed to setup PKCS#12 data structure: %s
nl: Instellen van PKCS#12 gegevensstructuur mislukt: %s

en: Failed to decrypt PKCS#12 certificate file
nl: Ontcijferen PKCS#12 certificaatbestand mislukt

en: Enter PKCS#12 pass phrase:
nl: Invoeren PKCS#12 wachtwoord:

en: Failed to process PKCS#12 file: %s
nl: Verwerken PKCS#12 bestand mislukt: %s

en: Failed to load PKCS#12 certificate: %s
nl: Laden PKCS#12 certificaat mislukt: %s

en: Importing X509 certificate failed: %s
nl: Importeren X509 certificaat mislukte: %s

en: Setting PKCS#11 certificate failed: %s
nl: Instellen PKCS#11 certificaat mislukte: %s

en: Could not initialise MD5 hash: %s
nl: Kon de MD5 hash niet initialiseren: %s

en: Cannot determine PEM encryption type
nl: Kan PEM versleutelingstype niet achterhalen

en: Unsupported PEM encryption type: %s
nl: Niet-ondersteunde PEM versleutelingstype: %s

en: Invalid salt in encrypted PEM file
nl: Ongeldige salt in versleuteld PEM bestand

en: Error base64-decoding encrypted PEM file: %s
nl: Fout base64-decoderen versleutelde PEM bestand: %s

en: Encrypted PEM file too short
nl: versleutelde PEM bestand te kort

en: Failed to decrypt PEM key: %s
nl: Niet gelukt om PEM key %s te ontcijferen

en: Decrypting PEM key failed
nl: Ontcijferen PEM sleutel mislukt

en: Enter PEM pass phrase:
nl: Invoeren PEM wachtwoord:

en: This binary built without PKCS#11 support
nl: Deze binary is gecompileerd zonder PKCS#11 ondersteuning

en: Using PKCS#11 certificate %s
nl: Gebruikmaken van PKCS#11 certificaat %s

en: Error loading certificate from PKCS#11: %s
nl: Fout bij het laden van het certificaat van PKCS#11: %s

en: Using certificate file %s
nl: Gebruiken van certificatenbestand %s

en: PKCS#11 file contained no certificate
nl: PKCS#11 bestand bevat geen certificaat

en: No certificate found in file
nl: Geen certificaat gevonden in bestand

en: Loading certificate failed: %s
nl: Laden van het certificaat mislukt: %s

en: Error initialising private key structure: %s
nl: Fout bij initialiseren privésleutel structuur: %s

en: Error initialising PKCS#11 key structure: %s
nl: Fout bij initialiseren PKCS#11 sleutel structuur: %s

en: Error importing PKCS#11 URL %s: %s
nl: Fout bij importeren PKCS#11 URL %s: %s

en: Using PKCS#11 key %s
nl: gebruikt PKCS#11 sleutel %s

en: Error importing PKCS#11 key into private key structure: %s
nl: Fout bij importeren PKCS#11 sleutel in privésleutel structuur: %s

en: Using private key file %s
nl: Gebruik geheime sleutel bestand %s

en: This version of OpenConnect was built without TPM support
nl: Deze versie van OpenConnect werd gebouwd zonder TPM ondersteuning

en: Failed to interpret PEM file
nl: Interpreteren PEM bestand mislukt

en: Failed to load PKCS#1 private key: %s
nl: Laden PKCS#1 privésleutel mislukt: %s

en: Failed to load private key as PKCS#8: %s
nl: Laden van privésleutel als PKCS#8 mislukt: %s

en: Failed to decrypt PKCS#8 certificate file
nl: Ontcijferen PKCS#8 certificaatbestand mislukt

en: Failed to get key ID: %s
nl: Niet gelukt in ophalen sleutel ID: %s

en: Error signing test data with private key: %s
nl: Fout bij ondertekenen test data met geheime sleutel: %s

en: Error validating signature against certificate: %s
nl: Fout bij valideren handtekening tegen certificaat: %s

en: No SSL certificate found to match private key
nl: Geen SSL certificaat gevonden dat past bij de private key

en: Using client certificate '%s'
nl: Gebruiken client certificaat '%s'

en: Setting certificate recovation list failed: %s
nl: Instellen van de certificate recovation list mislukte: %s

en: WARNING: GnuTLS returned incorrect issuer certs; authentication may fail!
nl: WAARSCHUWING: GnuTLS retourneerde onjuiste uitgever certs; authenticatie kan mislukken!

en: Failed to allocate memory for supporting certificates
nl: Toewijzen van geheugen voor ondersteunen certificaatfuncties mislukt

en: Adding supporting CA '%s'
nl: Toevogen ondersteunde CA '%s'

en: Setting certificate failed: %s
nl: Instellen certificaat mislukt: %s

en: Server presented no certificate
nl: Server presenteerde geen certificaat

en: Error initialising X509 cert structure
nl: Fout bij initialiseren X509 cert structuur

en: Error importing server's cert
nl: Fout bij importeren server cert

en: Error checking server cert status
nl: Fout bij controleren cert status

en: certificate revoked
nl: certificaat ingetrokken

en: signer not found
nl: ondertekenaar niet gevonden

en: signer not a CA certificate
nl: ondertekenaar geen CA certificaat

en: insecure algorithm
nl: onveilig algorithme

en: certificate not yet activated
nl: certificaat nog niet geactiveerd

en: certificate expired
nl: certificaat verlopen

note: If this is set and no other reason, it apparently means that signature verification failed. Not entirely sure why we don't just set a bit for that too.
en: signature verification failed
nl: handtekeningverificatie mislukt

en: certificate does not match hostname
nl: certificaat komt niet overeen met hostnaam

en: Server certificate verify failed: %s
nl: Servercertificaat verificatie mislukt: %s

en: Failed to read certs from cafile: %s
nl: Niet geslaag in lezen certs van cafile: %s

en: Failed to open CA file '%s': %s
nl: Open CA bestand '%s' mislukt: %s

en: Loading certificate failed. Aborting.
nl: Laden van certificaat is mislukt. Afbreken.

en: Failed to set TLS priority string: %s
nl: Instellen van de TLS prioriteit string mislukt: %s

en: SSL negotiation with %s
nl: SSL afstemmen met %s

en: SSL connection cancelled
nl: SSL verbinding geannuleerd

en: SSL connection failure: %s
nl: SSL verbindingsfout: %s

en: Connected to HTTPS on %s
nl: Verbonden met HTTPS op %s

en: PIN required for %s
nl: PIN nodig voor %s

en: Wrong PIN
nl: Verkeerde PIN

en: This is the final try before locking!
nl: Dit is de laatste poging voor blokkeren!

en: Only a few tries left before locking!
nl: Nog maar een paar pogingen voor blokkeren!

en: Enter PIN:
nl: Invoeren PIN:

en: TPM hash signature failed: %s
nl: TPM hash handtekening mislukt: %s

en: Error decoding TSS key blob: %s
nl: Fout bij decoderen TSS sleutel blob: %s

en: Error in TSS key blob
nl: Faout in TSS sleutel blob

en: Failed to create TPM context: %s
nl: Creëren TPM context mislukt: %s

en: Failed to connect TPM context: %s
nl: verbinden met TPM context mislukt: %s

en: Failed to load TPM SRK key: %s
nl: Laden TPM SRK sleutel mislukt: %s

en: Failed to load TPM SRK policy object: %s
nl: Laden TPM SRK policy object mislukt: %s

en: Failed to set TPM PIN: %s
nl: Instellen TPM PIN miuslukt: %s

en: Failed to load TPM key blob: %s
nl: Laden TPM sleutel blob mislukt: %s

en: Enter TPM SRK PIN:
nl: Invoeren TPM SRK PIN:

en: Failed to create key policy object: %s
nl: Aanmaken sleutelbeleid object mislukt: %s

en: Failed to assign policy to key: %s
nl: Toewijzen policy aan sleutel mislukt: %s

en: Enter TPM key PIN:
nl: InvoerenTPM sleutel PIN:

en: Failed to set key PIN: %s
nl: Instellen sleutel PIN mislukt: %s

en: No memory for allocating cookies
nl: Geen geheugen voor de toewijzing van cookies

en: Failed to parse HTTP response '%s'
nl: Mislukte poging HTTP reactie '%s' te ontleden

en: Got HTTP response: %s
nl: Ontving HTTP reactie: %s

en: Error processing HTTP response
nl: Fout bij de verwerking van HTTP-reactie

en: Ignoring unknown HTTP response line '%s'
nl: Onbekende HTTP response lijn '%s' genegeerd

en: Invalid cookie offered: %s
nl: Ongeldige koekje aangeboden: %s

en: SSL certificate authentication failed
nl: SSL certificaat authenticatie mislukt

en: Response body has negative size (%d)
nl: Reactie heeft negatieve grootte (%d)

en: Unknown Transfer-Encoding: %s
nl: Onbekend Transfer-Encoding: %s

en: Error reading HTTP response body
nl: Fout bij het lezen van HTTP reactie

en: Error fetching chunk header
nl: Fout bij het ophalen brok header

en: Error fetching HTTP response body
nl: Fout bij het ophalen HTTP reactietekst

en: Error in chunked decoding. Expected '', got: '%s'
nl: Fout in chunked decodering. Verwacht '', ontving: '%s'

en: Cannot receive HTTP 1.0 body without closing connection
nl: Kan HTTP 1.0 content niet ontvangen zonder het sluiten van de verbinding

en: Failed to send GET request for new config
nl: Versturen GET aanvraag voor nieuwe configuratie mislukt

en: Downloaded config file did not match intended SHA1
nl: Gedownloade config-bestand komt niet overeen bedoelde SHA1

en: Error: Server asked us to download and run a 'Cisco Secure Desktop' trojan.
    This facility is disabled by default for security reasons, so you may wish to enable it.
nl: Fout: Server vroeg ons om een 'Cisco Secure Desktop' trojan te downloaden en uit te voeren. Deze faciliteit is standaard om veiligheidsredenen uitgeschakeld. U kunt zelf besluiten om dit mogelijk te maken.

en: Trying to run Linux CSD trojan script.
nl: Poging Linux CSD trojan script uit te voeren.

en: Failed to open temporary CSD script file: %s
nl: Niet te openen tijdelijk CSD scriptbestand: %s

en: Failed to write temporary CSD script file: %s
nl: Niet mogelijk om tijdelijk CSD script file weg te schrijven: %s

en: Failed to set uid %ld
nl: Mislukt instellen uid %ld

en: Invalid user uid=%ld
nl: Ongeldige gebruikersnaam uid =%ld

en: Failed to change to CSD home directory '%s': %s
nl: Mislukt om te schakelen naar CSD home directory '%s':%s

en: Warning: you are running insecure CSD code with root privileges
    	 Use command line option "--csd-user"
nl: Waarschuwing: je draait onveilige CSD-code met root privileges
    	 Gebruik commandoregel optie "--csd-user"

en: Failed to exec CSD script %s
nl: Niet gelukt om CSD script te draaien %s

en: Failed to parse redirected URL '%s': %s
nl: Niet geslaagd om doorgestuurd URL '%s' te vertalen: %s

en: Cannot follow redirection to non-https URL '%s'
nl: Kan niet doorverwijzen naar non-https URL '%s'

en: Allocating new path for relative redirect failed: %s
nl: Toewijzing van nieuwe pad voor de relatieve redirect is mislukt: %s

en: Unexpected %d result from server
nl: Onverwacht %d resultaat van de server

en: Unknown response from server
nl: Onbekende reactie van de server

en: XML POST enabled
nl: XML POST toegestaan

en: Refreshing %s after 1 second...
nl: Verversing %s na 1 seconde ...

en: request granted
nl: verzoek ingewilligd

en: general failure
nl: algemene storing

en: connection not allowed by ruleset
nl: verbinding niet toegestaan ​​door regelset

en: network unreachable
nl: netwerk onbereikbaar

en: host unreachable
nl: host onbereikbaar

en: connection refused by destination host
nl: verbinding geweigerd door doelhost

en: TTL expired
nl: TTL verlopen

en: command not supported / protocol error
nl: commando niet ondersteund / protocol fout

en: address type not supported
nl: adres type niet ondersteund

en: Error writing auth request to SOCKS proxy: %s
nl: Fout bij het schrijven auth verzoek aan SOCKS proxy: %s

en: Error reading auth response from SOCKS proxy: %s
nl: Fout bij het lezen van auth reactie van SOCKS proxy: %s

en: Unexpected auth response from SOCKS proxy: %02x %02x
nl: Onverwachte auth reactie van SOCKS proxy: %02x %02x

en: Requesting SOCKS proxy connection to %s:%d
nl: Het aanvragen van SOCKS proxy verbinding met %s:%d

en: Error writing connect request to SOCKS proxy: %s
nl: Fout bij het schrijven verbindingsverzoek aan SOCKS proxy: %s

en: Error reading connect response from SOCKS proxy: %s
nl: Fout bij het lezen van verbindingsreactie van SOCKS proxy: %s

en: Unexpected connect response from SOCKS proxy: %02x %02x...
nl: Onverwachte verbindingsreactie van SOCKS proxy: %02x %02x...

en: SOCKS proxy error %02x: %s
nl: SOCKS proxy fout %02x: %s

en: SOCKS proxy error %02x
nl: SOCKS proxy fout %02x

en: Unexpected address type %02x in SOCKS connect response
nl: Onverwacht adres type %02x in SOCKS aansluitreactie

en: Requesting HTTP proxy connection to %s:%d
nl: Aanvragen van HTTP-proxy verbinding met %s:%d

en: Sending proxy request failed: %s
nl: Het verzenden van het proxy verzoek is mislukt: %s

en: Unknown proxy type '%s'
nl: Onbekend proxy-type '%s'

en: Only http or socks(5) proxies supported
nl: Alleen http of socks(5) proxies ondersteund

en: Failed to parse server URL '%s'
nl: Fout bij ontleden server-URL '%s'

en: Only https:// permitted for server URL
nl: Alleen https:// toegestaan ​​voor server-URL

en: Allocation failure for string from stdin
nl: Mislukte toewijzing voor string vanaf stdin

en: For assistance with OpenConnect, please see the web page at
      http://www.infradead.org/openconnect/mail.html
nl: Voor hulp bij OpenConnect, bezoek de website op/n
      http://www.infradead.org/openconnect/mail.html/n

en: Using OpenSSL. Features present:
nl: Gebruik OpenSSL. Functionaliteiten:

en: Using GnuTLS. Features present:
nl: Gebruiken GnuTLS. Functionatiteiten:

en: OpenSSL ENGINE not present
nl: OpenSSL ENGINE niet aanwezig

en: using OpenSSL
nl: gebruikmaken van OpenSSL

en: 
    WARNING: No DTLS support in this binary. Performance will be impaired.
nl: 
    LET OP: Geen DTLS ondersteuning on deze binary. Prestaties worden beïnvloed.

en: Usage:  openconnect [options] <server>
nl: Gebruik: openconnect [opties] <server>

en: Open client for Cisco AnyConnect VPN, version %s
nl: Open-client voor Cisco AnyConnect VPN, versie %s

en: Read options from config file
nl: Haal opties uit configuratiebestand

en: Continue in background after startup
nl: Ga na het opstarten verder op de achtergrond

en: Write the daemon's PID to this file
nl: Schrijf de daemons pid naar dit bestand

en: Use SSL client certificate CERT
nl: Gebruik SSL-client-certificaat CERT

en: Warn when certificate lifetime < DAYS
nl: Waarschuwen wanneer certificaat levensduur < DAGEN

en: Use SSL private key file KEY
nl: Gebruik SSL private key bestand KEY

en: Use WebVPN cookie COOKIE
nl: Gebruik WebVPN Cookie Cookie

en: Read cookie from standard input
nl: Lees de cookie van de standaard invoer

en: Enable compression (default)
nl: Activeer compressie (standaard)

en: Disable compression
nl: Deactiveer compressie

en: Set minimum Dead Peer Detection interval
nl: Instellen minimale Dead Peer Detection interval

en: Set login usergroup
nl: Instellen login gebruikersgroep

en: Display help text
nl: Weergeven helptekst

en: Use IFNAME for tunnel interface
nl: Gebruik ifname voor tunnel-interface

en: Use syslog for progress messages
nl: Gebruik syslog voor voorgangsberichten

en: Drop privileges after connecting
nl: Laat privileges vallen na verbinden

en: Drop privileges during CSD execution
nl: Laat privileges valllen tijdens CSD uitvoering

en: Run SCRIPT instead of CSD binary
nl: Run script in plaats van CSD binairy

en: Request MTU from server
nl: MTU verzoek van de server

en: Indicate path MTU to/from server
nl: Aangeven pad MTU van/naar server

en: Set key passphrase or TPM SRK PIN
nl: Instellen wachtwoord van TPM SRK PIN

en: Key passphrase is fsid of file system
nl: Sleutelwoord is fsid van het bestandssysteem

en: Set proxy server
nl: Instellen proxyserver

en: Disable proxy
nl: Deactiveren proxy

en: Use libproxy to automatically configure proxy
nl: Gebruik libproxy om de proxy automatisch te configureren

en: (NOTE: libproxy disabled in this build)
nl: (NB: libproxy uitgeschakeld in deze build)

en: Less output
nl: Minder output

en: Set packet queue limit to LEN pkts
nl: Instellen maximale packet lengte tot LEN pkts

en: Shell command line for using a vpnc-compatible config script
nl: Shell command oregel voor het gebruik van een vpnc-compatibele config script

en: default
nl: standaard

en: Pass traffic to 'script' program, not tun
nl: Leidt het verkeer naar 'script' programma, niet tun

en: Set login username
nl: Instellen login gebruikersnaam

en: Report version number
nl: Rapporteer versienummer

en: More output
nl: Meer output

en: XML config file
nl: XML-configuratiebestand

en: Choose authentication login selection
nl: Kies authenticatie login selectie

en: Authenticate only and print login info
nl: Alleen authenticeren en tonen inloginformatie

en: Fetch webvpn cookie only; don't connect
nl: Ophalen van alleen webvpn cookie, niet verbinden

en: Print webvpn cookie before connecting
nl: Print webvpn koekje voor het verbinden

en: Cert file for server verification
nl: Cert file voor serververificatie

en: Do not ask for IPv6 connectivity
nl: Vraag niet om IPv6-connectiviteit

en: OpenSSL ciphers to support for DTLS
nl: OpenSSL sleutels voor ondersteuning van DTLS

en: Disable DTLS
nl: Deactiveren DTLS

en: Disable HTTP connection re-use
nl: Deactiveer hergebruiken HTTP-verbinding

en: Disable password/SecurID authentication
nl: Deactiveren wachtwoord / SecurID-authenticatie

en: Do not require server SSL cert to be valid
nl: Geen geldig server SSL cert vereist

en: Do not expect user input; exit if it is required
nl: Verwacht geen invoer van de gebruiker, exit als het nodig is

en: Read password from standard input
nl: Lees wachtwoord van standaardinvoer

en: Connection retry timeout in seconds
nl: Opnieuw proberen verbindingstime-out in seconden

en: Server's certificate SHA1 fingerprint
nl: SHA1 vingerafdruk servercertificaat

en: HTTP header User-Agent: field
nl: HTTP header User-agent: veld

en: Set local port for DTLS datagrams
nl: Instellen lokale poort voor DTLS datagrams

en: Failed to get line from config file: %s
nl: Mislukt om regel %s uit het configuratiebestand te halen

en: Unrecognised option at line %d: '%s'
nl: Niet herkende optie in regel %d: '%s'

en: Option '%s' does not take an argument at line %d
nl: Optie '%s' heeft geen argument in regel %d

en: Option '%s' requires an argument at line %d
nl: Optie '%s' heeft een argument nodig in regel %d

en: WARNING: This version of openconnect is %s but
             the libopenconnect library is %s
nl: Waarschuwing: De versie van openconnect is %s maar de
                  versie van de libopenconnect library is %s

en: Failed to allocate vpninfo structure
nl: Niet gelukt vpninfo structuur toe te wijzen

en: Invalid user "%s"
nl: Ongeldige gebruiker "%s"

en: Cannot use 'config' option inside config file
nl: Kan de 'config' optie in het configuratiebestand niet gebruiken

en: Cannot open config file '%s': %s
nl: Kan niet openen configuratiebestand '%s': %s

en: MTU %d too small
nl: MTU %d te klein

en: Disabling all HTTP connection re-use due to --no-http-keepalive option.
    If this helps, please report to <openconnect-devel@lists.infradead.org>.
nl: Deactiveren hergebruiken alle HTTP-verbindingen als gevolg van - no-http-keepalive optie.
    Als dit helpt, meldt u zich bij <openconnect-devel@lists.infradead.org>.

en: Queue length zero not permitted; using 1
nl: 0-lengte van de wachtrij niet toegestaan, gebruik 1

en: OpenConnect version %s
nl: OpenConnect versie %s

en: Invalid OS identity "%s"
nl: Ongeldige OS identiteit "%s"

en: Too many arguments on command line
nl: Te veel argumenten in de commandoregel

en: No server specified
nl: Geen server opgegeven

en: This version of openconnect was built without libproxy support
nl: Deze versie van openconnect werd gebouwd zonder libproxy ondersteuning

en: Failed to obtain WebVPN cookie
nl: Niet gelukt WebVPN cookie te verkrijgen

en: Creating SSL connection failed
nl: Het maken van SSL-verbinding is mislukt

en: Set up tun device failed
nl: Instellen tun apparaat is mislukt

en: Set up DTLS failed; using SSL instead
nl: Instellen DTLS mislukt, gebruik SSL in plaats daarvan

en: Connected %s as %s%s%s, using %s
nl: Verbonden %s als %s%s%s, met behulp van %s

en: No --script argument provided; DNS and routing are not configured
nl: No --script argument meegegeven; DNS en routering zijn niet geconfigureerd

en: See http://www.infradead.org/openconnect/vpnc-script.html
nl: Bekijk http://www.infradead.org/openconnect/vpnc-script.html

en: Failed to open '%s' for write: %s
nl: Niet gelukt '%s' te openen voor schrijven: %s

en: Continuing in background; pid %d
nl: Voortgezet in achtergrond; pid %d

en: Failed to open %s for write: %s
nl: Niet gelukt %s te openen voor schrijven: %s

en: Failed to write config to %s: %s
nl: Niet gelukt config te schrijven naar %s: %s

en: Server SSL certificate didn't match: %s
nl: Server SSL certificaat komt niet overeen: %s

en: 
    Certificate from VPN server "%s" failed verification.
    Reason: %s
nl: 
    Certificaat van VPN-server "%s" verificatie mislukt.
    Reden: %s

en: Enter '%s' to accept, '%s' to abort; anything else to view:
nl: Invoeren '%s' om te accepteren, '%s' om af te breken; iets anders om te bekijken:

en: no
nl: nee

en: yes
nl: ja

en: Auth choice "%s" not available
nl: Auth keuze "%s" niet beschikbaar

en: User input required in non-interactive mode
nl: Gebruikersinvoer vereist in niet-interactieve modus

en: Soft token string is invalid
nl: Soft token string is ongeldig

en: Can't open ~/.stokenrc file
nl: Kan ~/.stokenrc bestand niet openen

en: General failure in libstoken
nl: Algemene fout in libstoken

en: No work to do; sleeping for %d ms...
nl: Niets te doen, slapen %d ms...

en: OK to generate INITIAL tokencode
nl: OK om INITIËLE tokencode te genereren

en: OK to generate NEXT tokencode
nl: OK om VOLGENDE tokencode te genereren

en: Server is rejecting the soft token; switching to manual entry
nl: Server weigert soft token; omschakelen naar handmatige invoer

en: Failed to write to SSL socket
nl: Schrijven naar SSL socket mislukt

en: Failed to read from SSL socket
nl: Kon niet lezen van de SSL socket

en: PEM password too long (%d >= %d)
nl: PEM wachtwoord te lang (%d >= %d)

en: Extra cert from %s: '%s'
nl: Extra cert van %s: '%s'

en: Parse PKCS#12 failed (see above errors)
nl: Ontleden PKCS # 12 mislukt (zie bovenstaande fouten)

en: PKCS#12 contained no certificate!
nl: PKCS # 12 bevatte geen certificaat!

en: PKCS#12 contained no private key!
nl: PKCS # 12 bevatte geen privé-sleutel!

en: Can't load TPM engine.
nl: Kan TPM engine niet laden.

en: Failed to init TPM engine
nl: Niet geslaagd om TPM engine te initiëren

en: Failed to set TPM SRK password
nl: Niet geslaagd om TPM SRK wachtwoord in te stellen

en: Failed to load TPM private key
nl: Niet geslaagd om TPM private sleutel te laden

en: Add key from TPM failed
nl: Toevoegen sleutel van TPM is mislukt

en: Failed to open certificate file %s: %s
nl: Niet geslaagd om certificatenbestand %s te openen: %s

en: Loading certificate failed
nl: Laden van certificaat is mislukt

en: Loading private key failed (wrong passphrase?)
nl: Het laden van private sleutel is mislukt (verkeerde wachtwoord?)

en: Loading private key failed (see above errors)
nl: Het laden van private sleutel is mislukt (zie bovenstaande fouten)

en: Failed to load X509 certificate from keystore
nl: Laden X509 certificaat uit keystore mislukt

en: Failed to use X509 certificate from keystore
nl: Gebruik van X509 certificaat uit keystore mislukt

en: Failed to use private key from keystore
nl: Gebruik van privésleutel uit keystore mislukt

en: Failed to open private key file %s: %s
nl: Niet geslaagd in het openen van private key bestand %s: %s

en: Failed to identify private key type in '%s'
nl: Niet geslaag in vaststellen private sleutel type in '%s'

en: Matched DNS altname '%s'
nl: Overeenkomstige DNS altname '%s'

en: No match for altname '%s'
nl: Geen overeenkomstige altname '%s'

en: Certificate has GEN_IPADD altname with bogus length %d
nl: Certificaat heeft GEN_IPADD altname met pseudo-lengte %d

en: Matched %s address '%s'
nl: Overeenkomstig %s adres '%s'

en: No match for %s address '%s'
nl: Geen overeenkomstig %s adres %s

en: URI '%s' has non-empty path; ignoring
nl: URI '%s' heeft geen leeg pad; negeren

en: Matched URI '%s'
nl: Overeenkomstige URI '%s'

en: No match for URI '%s'
nl: Geen overeenkomst met URI '%s'

en: No altname in peer cert matched '%s'
nl: Geen altname in peer-cert overeenkomstig met '%s'

en: No subject name in peer cert!
nl: Geen onderwerp naam in peer-cert!

en: Failed to parse subject name in peer cert
nl: Niet gelukt om onderwerpnaam in peer-cert te ontleden

en: Peer cert subject mismatch ('%s' != '%s')
nl: Peer cert onderwerp mismatch ('%s'! = '%s')

en: Matched peer certificate subject name '%s'
nl: Overeenkomstig peer-certificaat onderwerpnaam '%s'

en: Extra cert from cafile: '%s'
nl: Extra cert van CAFile: '%s'

en: Error in client cert notAfter field
nl: Fout in client cert notAfter veld

en: Failed to read certs from CA file '%s'
nl: Inlezen van certs van CA bestand mislukt '%s'

en: Failed to open CA file '%s'
nl: Niet gelukt om CA bestand '%s' te openen

en: SSL connection failure
nl: SSL-verbinding niet geslaagd

en: Discard bad split include: "%s"
nl: Negeren slechte split waaronder: ​​"%s"

en: Discard bad split exclude: "%s"
nl: Negeren slechte split zonder: "%s"

en: Failed to spawn script '%s' for %s: %s
nl: Niet gelukt om script '%s' te starten voor %s: %s

en: Script '%s' exited abnormally (%x)
nl: Script '%s' eindigde abnormaal (%x)

en: Script '%s' returned error %d
nl: Script '%s' retourneerde fout %d

en: Socket connect cancelled
nl: Socket verbinding geannuleerd

en: Failed to reconnect to proxy %s
nl: Niet geslaagd in opnieuw verbinden met proxy %s

en: Failed to reconnect to host %s
nl: Niet gelukt om te verbinden met host %s

en: Proxy from libproxy: %s://%s:%d/
nl: Proxy van libproxy: %s://%s:%d/

en: getaddrinfo failed for host '%s': %s
nl: getaddrinfo mislukt voor '%s' host: %s

en: Attempting to connect to proxy %s%s%s:%s
nl: Poging om te verbinden met proxy %s%s%s:%s

en: Attempting to connect to server %s%s%s:%s
nl: Poging te verbinden met server %s%s%s:%s

en: Failed to allocate sockaddr storage
nl: Niet gelukt om sockaddr opslag toe te wijzen

en: Failed to connect to host %s
nl: Niet geslaagd in maken verbinding met host %s

en: No error
nl: Geen fout

en: Keystore locked
nl: Sleutelbestand afgesloten

en: Keystore uninitialized
nl: Sleutelbestand geïnitialiseerd

en: System error
nl: Systeemfout

en: Protocol error
nl: Protocolfout

en: Permission denied
nl: Toegang verboden

en: Key not found
nl: Sleutel niet gevonden

en: Value corrupted
nl: Waarde corrupt

en: Undefined action
nl: Ongedefinieerde actie

en: Wrong password
nl: Onjuist wachtwoord

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Enter credentials to unlock software token.
nl: Invoeren inloggegevens om software token te ontsluiten.

en: Device ID:
nl: Apparaat ID:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: User bypassed soft token.
nl: Gebruiker ging voorbij aan soft token.

en: All fields are required; try again.
nl: Alle velden zijn verplicht; probeer het opnieuw.

en: General failure in libstoken.
nl: Algemene fout in libstoken.

en: Incorrect device ID or password; try again.
nl: Onjuist apparaat ID of wachtwoord; probeer het nogmaals.

en: Soft token init was successful.
nl: Soft token init was succesvol.

en: Invalid PIN format; try again.
nl: Ongeldig PIN formaat; probeer het nogmaals.

en: Could not open /dev/tun for plumbing
nl: Kon /dev/tun for plumbing niet openen

en: Can't push IP
nl: Kan IP niet doorzetten

en: Can't set ifname
nl: Kan ifname niet instellen

en: Can't open %s: %s
nl: Kan niet openen %s: %s

en: Can't plumb %s for IPv%d: %s
nl: Kon %s niet gebruiken voor overloop voor IPv%d: %s/n

en: Failed to create new tun
nl: Geen nieuwe tun maken

en: Failed to put tun file descriptor into message-discard mode
nl: Kon tun bestandsbeschrijving niet in message-discard mode plaatsen

en: open net
nl: Open Net

en: Failed to open tun device: %s
nl: Niet gelukt om tun apparaat te openen: %s

en: TUNSETIFF failed: %s
nl: TUNSETIFF mislukt: %s

en: Invalid interface name '%s'; must match 'tun%%d'
nl: Ongeldige interface naam '%s'; moet overeenkomen met 'tun%%d'

en: Cannot open '%s': %s
nl: Kan niet openen '%s': %s

en: Unknown packet (len %d) received: %02x %02x %02x %02x...
nl: Onbekend pakket (len %d) ontvangen: %02x %02x %02x %02x...

en: Failed to write incoming packet: %s
nl: Niet geslaag in wegschrijven inkomend pakket: %s/n

en: Treating host "%s" as a raw hostname
nl: Behandelen host "%s" als kale hostnaam

en: Failed to SHA1 existing file
nl: Aanmaken SHA1 hash voor huidige bestand mislukt

en: XML config file SHA1: %s
nl: XML-configuratiebestand SHA1: %s

en: Failed to parse XML config file %s
nl: Niet gelukt XML-configuratiebestand %s te ontleden

en: Host "%s" has address "%s"
nl: Host "%s" heeft adres "%s"

en: Host "%s" has UserGroup "%s"
nl: Host "%s" heeft gebruikersgroep "%s"

en: Host "%s" not listed in config; treating as raw hostname
nl: Host "%s" is niet vermeld in de configuratie, behandeling als kale hostname
