openconnect - en to uk translation catalogue (61 entries)

en: Failed to write to SSL socket: %s
uk: Не вдалося виконати читання до сокета SSL: %s

en: Failed to read from SSL socket: %s
uk: Не вдалося виконати читання з сокета SSL: %s

en: Could not extract expiration time of certificate
uk: Не вдалося видобути час завершення строку дії сертифіката

en: Failed to allocate certificate buffer
uk: Не вдалося розмістити буфер сертифікатів

en: Failed to read certificate into memory: %s
uk: Не вдалося прочитати сертифікат до пам’яті: %s

en: Failed to setup PKCS#12 data structure: %s
uk: Не вдалося налаштувати структуру даних PKCS#12: %s

en: Failed to process PKCS#12 file: %s
uk: Не вдалося обробити файл PKCS#12: %s

en: Failed to load PKCS#12 certificate: %s
uk: Не вдалося завантажити сертифікат PKCS#12: %s

en: Importing X509 certificate failed: %s
uk: Спроба імпортування сертифіката X509 зазнала невдачі: %s

en: Setting PKCS#11 certificate failed: %s
uk: Спроба встановлення сертифіката PKCS#11 зазнала невдачі: %s

en: Using PKCS#11 certificate %s
uk: Використовуємо сертифікат PKCS#11 %s

en: Error loading certificate from PKCS#11: %s
uk: Помилка під час завантаження сертифіката з PKCS#11: %s

en: PKCS#11 file contained no certificate
uk: У файлі PKCS#11 не міститься сертифіката

en: No certificate found in file
uk: У файлі не знайдено сертифіката

en: Loading certificate failed: %s
uk: Спроба завантаження сертифіката зазнала невдачі: %s

en: Error initialising private key structure: %s
uk: Помилка під час спроби ініціалізувати структуру закритих ключів: %s

en: Error importing PKCS#11 URL %s: %s
uk: Помилка під час імпортування адреси PKCS#11 %s: %s

en: Using PKCS#11 key %s
uk: Використовуємо ключ PKCS#11 %s

en: Using private key file %s
uk: Використовуємо файл закритого ключа %s

en: Setting certificate recovation list failed: %s
uk: Спроба встановлення списку відкликаних сертифікатів зазнала невдачі: %s

en: Adding supporting CA '%s'
uk: Додавання підтримувального CA «%s»

en: Setting certificate failed: %s
uk: Спроба встановлення сертифіката зазнала невдачі: %s

en: Server presented no certificate
uk: Сервером не надано сертифіката

en: Error checking server cert status
uk: Помилка під час спроби перевірити стан сертифіката сервера

en: certificate revoked
uk: сертифікат відкликано

en: signer not found
uk: підписувача не знайдено

en: certificate expired
uk: строк дії сертифіката збіг

en: SSL connection cancelled
uk: Спробу з’єднання SSL скасовано

en: Wrong PIN
uk: Помилковий код

en: This is the final try before locking!
uk: Це остання спроба перед блокуванням!

en: Enter PIN:
uk: Вкажіть пінкод:

en: Got HTTP response: %s
uk: Отримано відповідь HTTP: %s

en: Invalid cookie offered: %s
uk: Запропоновано некоректну куку: %s

en: Invalid user uid=%ld
uk: Некоректне значення UID=%ld

en: Unknown response from server
uk: Невідома відповідь сервера

en: general failure
uk: загальна помилка

en: connection not allowed by ruleset
uk: з’єднання заборонено набором правил

en: network unreachable
uk: мережа недоступна

en: host unreachable
uk: вузол недоступний

en: connection refused by destination host
uk: у з’єднанні відмовлено вузлом призначення

en: TTL expired
uk: Завершився строк дії TTL

en: command not supported / protocol error
uk: команда не підтримується / помилка у протоколі

en: address type not supported
uk: тип адреси не підтримується

en: default
uk: типовий

en: no
uk: ні

en: yes
uk: так

en: Failed to write to SSL socket
uk: Не вдалося виконати читання до сокета SSL

en: Failed to reconnect to host %s
uk: Не вдалося повторно з’єднатися з вузлом %s

en: Proxy from libproxy: %s://%s:%d/
uk: Проксі від libproxy: %s://%s:%d/

en: No error
uk: Немає помилок

en: Keystore uninitialized
uk: Неініціалізоване сховище ключів

en: System error
uk: Системна помилка

en: Protocol error
uk: Помилка протоколу

en: Permission denied
uk: Відмовлено у доступі

en: Key not found
uk: Ключ не знайдено

en: Value corrupted
uk: Значення пошкоджено

en: Undefined action
uk: Невизначена дія

en: Wrong password
uk: Неправильний пароль

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Cannot open '%s': %s
uk: Не вдалося відкрити %s: %s

en: (script)
uk: (скрипт)
